עורך דין מיסים והשירות המקצועי שהוא יציע לכם

לאחרונה קורה שאתם מקבלים יותר מידי מכתבים לא נעימים ממס הכנסה? מהביטוח הלאומי? או אולי ממע"מ? או שאולי הואשמתם בעבירות הלבנת הון? אם כך, רגע לפני שאתם מתלוננים ובטוחים שהטעות היא של הצד השני, כדאי שתדעו: ברוב המקרים הרשויות לא עושות טעויות ובטח שהן לא נטפלות ככה סתם לאנשים תמימים. אומנם יכול להיות שהסתבכתם שלא ביודעין ואולי עשיתם עבירה בתום לב, אך בהחלט עלול להיות שאתם צריכים להתחיל להתמודד עם המצב. חשוב שתבינו: אפילו אם בסוף התהליך יסתבר שאתם חפים מכל פשע ושלא קרה שום דבר, אתם חייבם להתעסק בדברים, לבדוק את העובדות לעומק ולהתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים. לכן אנחנו מציעים לכם לחפש עוד היום עורך דין מיסים שיוכל לעזור לכם, כי מה פתאום שתעשו את הכול לבד ועוד ברגע האחרון?

 

מהם הפרמטרים לבחירת עורך דין לענייני מיסים?

 

לבחור עורך דין מיסים זה אומר למעשה לבחור את האדם שיהיה אחראי, במובנים רבים, על המשך החיים שלכם. כמובן שככל שהעניין שבו אתם מואשמים מורכב יותר כך תפקידו של עוה"ד מרכזי יותר ולכן חשוב שתבדקו במי אתם בוחרים. מה שבטוח זה שאין טעם לדבר עם אנשי מקצוע חובבנים, חסרי ניסיון או כאשר שיש לגביהם ביקורות שליליות בכל אתר אינטרנט. לכן, במילים אחרות, בהחלט ניתן לומר שאתם צריכים לעשות מחקר מעמיק ולבדוק במי בדיוק אתם בוחרים. האם איש המקצוע שאליו אתם פונים מוכר? עוסק בתחום מזה שנים? ובעיקר, האם כאשר אתם יושבים במשרדו של עורך דין מיסים כזה או אחר, אתם מרגישים שיש לכם על מי לסמוך? והאם הרושם שהוא יוצר אצלכם זה הוא יודע על מה הוא מדבר?

עוד מקצועי

שלמו מחירים הוגנים על שכר הטרחה של עוה"ד

 

זה שעורכי הדין השונים יכולים לגבות מכם מחירים מופקעים, על תחום המיסים, המקרקעין או על כל תחום אחר, זה נכון. עם זאת, ולמרות שאולי העניין לא מדובר בצורה פתוחה וגלויה, גם עורכי הדין מתחרים על כל לקוח. לכן אתם לא חייבים להרגיש לחוצים כאשר עוה"ד מרשה לעצמו לגבות מכם שכר טרחה מאוד גבוה, כי תמיד תוכלו לקבל הצעה נוספת מעו"ד אחר. במילים אחרות: אן סיבה לשלם מחירים מופקעים ובהחלט יש מקום לבדוק מה המחיר הממוצע אותו יכול לגבות מכם עורך דין מיסים. אתם תראו שעם איש מקצוע מוביל הדברים יסתיימו מהר מכפי שאתם חושבים ולא כדאי לדחות את תחילת ההתמודדות עם העניין שבפתחו אתם ניצבים היום.

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טיפים ראשית
כללי

3 טיפים למי שמתחיל תהליך של פשיטת רגל

כאשר אנשים מתחילים תהליך של פשיטת רגל, באופן טבעי הם חשים בלבול רב ועולים אצלם חששות גדולים. למרות המבנה הדי ברור של התהליך הזה, איש אינו יכול להבטיח את אורכו

עוד מיסים ראשית
כללי

מדוע כדאי להתייעץ עם עו״ד מיסים?

הקמה של עסק במדינה כמו ישראל זה לא עניין של מה בכך. כולנו אומנם רוצים להצליח וחלק מאיתנו אפילו יתנו את הנשמה כדי שזה יקרה, אך כולנו עלולים לעשות טעויות