5 טעויות נדלן שיכולות לעלות לכם ביוקר

המאמר הבא נועד לעזור לכם להימנע מטעויות בעסקאות נדל"ן כדי שתחכימו ותלמדו כבר מטעויות שרבים וטובים ממכם עשו לפניכם ולא תפוצצו עסקאות נדל"ן שחשובות לכם.

אז עסקאות נדל"ן הן עסקאות שברוב הפעמים מלוות בהרבה משא ומתנים, מתח, התמקחויות ופחד להפסיד\ לאבד את הנכס.

המאמר הבא ידייק לכם את הגבולות, מתי להישאר קשיחים ומתי לדעת להרפות ולהתפשר לכיוון הלקוח ובכך לסחור כמו המקצוענים בנדל"ן.

 

ויכוחים על עמלות התיווך בעסקת הנדל"ן:

משקיעים רבים מבינים ויודעים מהו הערך המוסף שמביא עימו מתווך בעסקאות נדל"ן. לעיתים קרובות נוצר קשר טוב בין המתווך לבין הלקוח. המתווך קולע לטעמו של הלקוח, מבין מהם הדברים החשובים לו ועל מה הוא לא מוכן להתפשר ועושה המון מאמץ והשתדלות כדי למצוא לו את הנכסים המתאימים לו ביותר. פעמים רבות כאשר נמצאה עסקה טובה נוצר ויכוח על עמלות התיווך. כמובן שהמשקיע מנסה להוריד ככל שניתן והמתווך לא רוצה לוותר על חלקו. זוהי טעות קריטית בעסקות נדל"ן מכיוון שבפעם הבאה מתווך יציע עסקה טובה למשקיע אחר שמעריך את העבודה שלו ומוכן לתגמל אותו ללא כל ויכוח.

 

הכל נמצא במסמכי תיק הבניין:

אחד השלבים הקריטיים בבחינת עסקה טובה לאחר איתור הנכס הוא עיון בתיק הבניין שנמצא במחלקת ההנדסה בעירייה הרלוונטית. בתיק הבניין מופיע כל המידע התכנוני העתידי אודות הנכס, חריגות הבנייה, צווי הריסה למיניהם ושאר הקטסטרופות האפשריות. במידה ויש כאלו, כולן יופיע בתיק הבניין.
משקיעים ורוכשי נכסים בתחילת דרכם אינם מודעים לעובדה שקיים תיעוד מלא בעירייה לגבי הנכסים וכל משקיע שאינו בודק את תיק הבניין רוכש את הנכס ברמת סיכון גבוהה.
ישנן ערים רבות שהנגישות לתיקי הבניין יכולה להתבצע גם דרך האינטרנט במערכות מידע גיאוגרפיות.

 

דירות להשקעה בנק' המבט הפרטית שלכם:

משקיעים בתחילת דרכם בוחנים את הדירות להשקעה, האזור והנכסים בעיניים של מחפשי דירות למגורים, טעות שכזו יכולה להוביל ל2 אפשרויות עיקריות: השקעה לא אטרקטיבית או ויתור על ההשקעה בגלל שלא יהיו מוענים לגור באזור שהתקציב שלהם מאפשר להם.
דירה להשקעה אינה דירה למגורים ואין קשר בין המקום שבו אנחנו נקנה נכס להשקעה לבין האזור או המקום שבו נרצה לגור בעתיד.

 

התאהבות בנכס:

משקיעים נוטים להתאהב בנכסים שהם קונים ובכך עושים את הטעות הנפוצה והופכים את העסקה מעסקה כלכלית- רווחית לעסקה רגשית. נקודת ההתחלה של שיפוץ עסק היא להשקיע בנכס אך לבחון עלות אל מול תועלת, כלומר כיצד במינימום הוצאה כספית ניתן לייצר מקסימום של השבחה בנכס. עוד יהיה טוב להבין מיהו קהל היעד ומהם הדברים שיהיו חשובים לו במיוחד ועבורם ירצה להשקיע.

אילו הם הטיפים החשובים והמרכזיים שיעזרו לכם לסחור ולהשקיע כמו המקצוענים בנדל"ן.

 

 

סגירת עסקה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חישבו כספים
מיסים
אילו חוקים חייבים להכיר כאשר פותחים קופת גמל

פתיחת קופת גמל לחיסכון, נתפסת בשנים האחרונות כאחת הדרכים הפוחת אטרקטיביות. אם לפני קצת יותר מעשור נחשבו קופות הגמל לדובדבן שבקצפת בכל האמור בחיסכון לטווח הבינוני. אבל היום, לאחר שקופת

מחשב מדומה
כללי
אם יש לכם אתר רק בעברית אתם מפסידים כסף

האתר שלכם הוא ההזדמנות להציג את מה שיש לכם להציע לקהלים רחבים בזמינות תמידית. כדאי לדעת כי במידה והאתר כתוב רק בשפה אחת, אתם מנצלים רק חלק מאוד קטן מפוטנציאל

פטיש
עורך דין
מתי ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית הן תביעות מורכבות. על עורך הדין להצליח להוכיח שהרופא, הסמכות המקצועית, עשה שגיאה שלא ניתן להסביר בתנאי העבודה הקשים של מערכת הבריאות הישראלית. תביעה מוצלחת בגין רשלנות