פורום אזרחות פורטוגלית

אזרחים ישראלים רבים אשר נמצאים בתהליך של קבלת אזרחות פורטוגלית נותרים עם שאלות רבות. כיצד ניתן לפתור אותך ביעילות?

אזרחות פורטוגלית – תהליך לא פשוט

בשנים האחרונות ישנה עלייה מטאורית בהתעניינות של ישראלים רבים בקבלה של אזרחות פורטוגלית. הסיבה לכך היא שבישראל חיים רבים אשר הם צאצאים של הקהילה היהודית הגדולה אשר חיה בספרד ואז גורש לפורטוגל, ולאחר מכן גורשו גם מפורטוגל. אזרחות אירופאית ובייחוד פורטוגלית מאפשרת לנוע בחופשיות בין מדינות האיחוד האירופי וכן אפשרות כניסה לארה"ב ללא צורך בוויזה. כמו כן, ניתן באמצעות האזרחות לגור במדינה וכן אפשרויות תעסוקה רבות כמו גם רכישה של נדל"ן אשר יכול להניב תשואה של עשרות אחוזים. בנוסף, פורטוגל נחשבת למדינה חזקה מאוד כלכלית וביטחונית כך שהיא מאפשרת למחזיקים באזרחות הפורטוגלית ביטחון אישי. הוצאה של אזרחות פורטוגלית מצריכה מספר שלבים קריטיים, אשר בלעדיהם לא ניתן לקבל את האזרחות.  טרם הגשת הבקשה יש לבצע ריכוז מסמכים להגשה ראשונית לקהילה היהודית אשר היא הגורם המוסמך לאשר כי אכן המבקש הוא צאצא למגורשי ספרד ופורטוגל, זאת באמצעות אילן יוחסין מפורט של המשפחה ובדיקה של שם המשפחה. לאחר שהוכנו המסמכים, יש להעביר לרשות הקהילה היהודית את כל המסמכים מקוריים, רשמיים החתומים ע"י נוטריון המוסך לכך. חשוב לדעת כי כל המסמכים צריכים להיות ומתורגמים לפורטוגזית, כאשר לאחר מתן האישור יש לשלוח את האישור למשרד המשפטים בפורטוגל כאשר בסוף התהליך מתקבל האישור לאזרחות. התהליך עצמו אורך בין שנה לשנתיים, תלוי בעומס המופעל על הקהילה היהודית ועל משרד המשפטים הפורטוגלי. לאור העובדה כי מדובר בדרכון פופולרי מאוד ונחשק מאוד ע"י ישראלים רבים, בשנים האחרונות מאז נכנס תוקפו לתוקף עשרות אלפי ישראלים התחילו בתהליך מה שגרם לעומסים רבים ולקשיים של רבים להתמודד עם התהליך.

פורום אזרחות פורטוגלית

 

אזרחות פורטוגלית – יש מי שיעזור לכם

 

כאמור, הוצאה של אזרחות פורטוגלית איננה תהליך פשוט ורבים מתייאשים באמצע. לאור כך הוקמה חברה איזי נאיישן אשר מתמחה בעזרה וליווי לישראלים אשר מעוניינים להתחיל בתהליך ובסופו לקבל דרכון פורטוגלי. לחברה ניסיון מקצועי רב והיא חרטה על דגלה את איכות השירות ללקוח, כך שמבקש הדרכון מקבל ליווי אישי לכל אורך הדרך. לאור העובדה כי בחברה הבינו כי רבים אשר נמצאים בתהליך או רוצים להתחיל אתו מעוניינים להתייעץ, הוקם באתר החברה פורום אזרחות פורטוגלית אשר מאפשר לאנשים לשאול שאלות ולקבל מענה מקצועי. הפורום לאזרחות פורטוגלית מרכז מגוון רחב של שאלות, כך שגם אנשים אשר מעוניינים להתחיל בתהליך יכולים להיכנס לפורום ולבחון את השאלות והתשובות אשר התקבלו שם מאנשים שכבר עברו את התהליך וקיבלו את האזרחות הפורטוגלית, כמו גם מתן ייעוץ מקצועי מצוות המומחים של החברה אשר ישמח לענות עבורכם על כל שאלה.

 

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תעודת חיסון נגד קוביד
כללי
תפסו אותי מזייף תו ירוק – מה הסיכונים?

תעודת התחסנות או תו ירוק הם מושגים חדשים מאז שהגיעה הקורונה לחיינו, אך כבר ניתנים לזיוף בקלות רבה. המאמר יפרט על הסיכונים בזיוף תו ירוק.   מדוע לזייף תו ירוק?

חישבו כספים
מיסים
אילו חוקים חייבים להכיר כאשר פותחים קופת גמל

פתיחת קופת גמל לחיסכון, נתפסת בשנים האחרונות כאחת הדרכים הפוחת אטרקטיביות. אם לפני קצת יותר מעשור נחשבו קופות הגמל לדובדבן שבקצפת בכל האמור בחיסכון לטווח הבינוני. אבל היום, לאחר שקופת

מגן
כללי
פספורטקארד: כל המידע

שוקלים לרכוש ביטוח נסיעה לחו"ל אצל חברות הביטוח המובילות? כל הפרטים על פספורטכארד, החברה שנכנסה לשוק הישראלי ולעולם הביטוחים בשנת 2011, ומאז כבר הכול היסטוריה. עם היכנסה לשוק הישראלי, החברה