הר הביטוח – הגיע הזמן שתפסיקו לממן את חברת הביטוח שלכם

כולנו עובדים מאוד קשה כדי להגיע ליציבות כלכלית ולמרות שאנחנו נשארים שעות נוספות בעבודה, לא תמיד זה מספיק. לכן זה כל כך מרגיז לגלות שכמעט כולנו משלמים על ביטוחים כפולים, כי מה הטעם בכך? אומנם זה נכון שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לנסוע לחו"ל בלי ביטוח או לחיות בדירה שלא עשינו עליה ביטוח, אך בין זה ובין כפילויות מיותרות? האם ידעתם שלהרבה מאוד אנשים בישראל יש ביטוחי חיים כפולים שעולים להם מאות שקלים בשנה? והאם באמת נראה לכם שכך, עם הביטוחים הכפולים, אתם יותר מוגנים? התשובה היא חד משמעית לא. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים בארץ, הייתם רוצים להבין איפה עומדים הדברים ועל מה בעצם אתם משלמים היום. האם באמת יש צורך לשלם סכומים גבוהים כל כך מידי חודש לחברות הביטוח השונות? ואם אתם חושבים שהגיע הזמן לשינוי, מאיפה מתחילים אותו בכלל?

 

הבינו תחילה איפה אתם עומדים

הקושי הגדול של רבים מאיתנו בהתנהלות מול חברות הביטוח השונות הוא להבין בכלל איפה אנחנו עומדים, או במילים אחרות, על מה אנחנו משלמים היום. האמת היא, שלמרות הרצון שלנו להיות אדונים בכל מה שקשור לכסף שלנו, בסופו של דבר רבים מאיתנו בכלל לא יודעים על איזה ביטוחים הם משלמים מידי חודש. זה הגיוני, כי אחרת איש מאיתנו לא היה מתנדב לשלם על אותו הביטוח פעמיים! משמעות הדברים היא שהצעד הראשון שעלינו לעשות הוא להבין בכלל במה דברים אמורים ולראות על מה אנחנו משלמים. אם חשבתם לרגע לעשות את הבירורים הללו לבד, על ידי כך שתפנו אל חברת ביטוח אחת או שתיים, כדאי שתדעו שלרוב זה לא יעבוד. בדרך כלל צריך יהיה להשקיע הרבה יותר, כי כל העניין הוא שרבים מאיתנו עשו ביטוחים לפני שנים בכל מיני חברות ביטוח ובכלל שכחנו מהעניין. לכן עולה השאלה כיצד ניתן יהיה לברר זאת, וכאן בדיוק נכנסת לתמונה היוזמה שעונה לשם "הר הביטוח" (לחצו כאן לביצוע בדיקה). כמו שזה נשמע לכם: יש הר של כסף שאנחנו "זורקים" על ביטוחים מיותרים מידי חודש ולכן הר הביטוח זה המקום שאליו כדאי יהיה לפנות. שם יוכלו לברר עבורנו על מה אנחנו משלמים בדיוק מידי חודש וכך נוכל להתחיל לעשות שינויים מהותיים.

מימון חברת הביטוח

איזה שינוי ניתן לעשות בנידון?

המידע שיגיע אליכם מהר הביטוח הוא המידע שיעזור לכם להבין מה אתם רוצים לעשות. יש לכם אפשרות להמשיך ולשלם ביטוחים כפולים, רק שהפעם תעשו זאת מתוך מודעות, אך יש לכם גם אופציה לשנות את המצב. הרעיון של שינוי יכול להיות מהותי ביותר, כי למה שתמשיכו לממן את חברות הביטוח לחינם? אחרי שתקבלו דו"ח מפורט תוכלו להבין האם יש כפילויות ותוכלו להחליט איך והאם אתכם מבטלים חלק מהביטוחים שלכם או לפחות חלק מהסעיפים. הר הביטוח סייע כבר להרבה מאוד ישראלים לחסוך לא מעט כסף לאורך השנים, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם? אין שום סיבה שתתרמו במהלך השנה מאות שקלים לחברת הביטוח שלכם כי את אותו הכסף אתם יכולים לסגור בחיסכון עבורכם. לכן אנחנו ממליצים לכם להתחיל את הבירורים הללו עוד היום, כי אין סיבה לדחות את הדברים. בנוסף לכך, הר הביטוח גם לא מבקש מכם מידע רב מידי או אישי מידי, כי כל שעליכם לספק זה שם, שם משפחה ומספר טלפון, אז למה אתם מחכים?

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש עם קביים
משפט
האחריות במקרה של פגיעה בזמן עבודות בנייה

עבודות בנייה מתחילות בחפירות ומסתיימות בצביעה והתקנות מטבח, אלומיניום וכלים סניטריים. אך מה קורה מבחינה משפטית במקרה של פגיעה בזמן העבודות? המאמר יעסוק בהיבט המשפטי של פגיעה בזמן עבודות הבנייה.

כללי
פורום אזרחות פורטוגלית

אזרחים ישראלים רבים אשר נמצאים בתהליך של קבלת אזרחות פורטוגלית נותרים עם שאלות רבות. כיצד ניתן לפתור אותך ביעילות? אזרחות פורטוגלית – תהליך לא פשוט בשנים האחרונות ישנה עלייה מטאורית

תביעת ביטוח החיים נדחתה? כיצד לפעול?
עורך דין ביטוחים
תביעת ביטוח החיים נדחתה? כיצד לפעול?

חברות ביטוח פרטיות מציעות למבוטחים לבטח את עצמם בביטוח חיים. במשך תקופת הביטוח מעביר המבוטח לחברת הביטוח תשלום חודשי במטרה להגן על משפחתו במקרה של פטירה בטרם עת. למרבה הצער