אמן חושים לערב עורכי דין

תכנון של ערב מקצועי כל שהוא, הן עבור קבוצת אנשי מקצוע הומוגנית והן עבור קבוצת אוכלוסיה עם תחומי התעניינות דומים, מהווה אתגר משמעותי. בדרך כלל, נועד המפגש המתוכנן להשגת תפוקות כאלה ואחרות, שאחרת הוא לא היה יוצא אל הפועל. השגת התוצאות הדרושות למארגני האירוע, תליות במידה רבה בריכוז תשומת הלב של הנוכחים, על מנת לנסות להפנות אותם לכיוון הנכון. כך, ארגון ערב לאנשי מכירות נועד להטמיע בהם את הידע הקשור למוצא או שירות מסוים שהם עומדים להתחיל ולשווק. ערב עורכי דין יכול להתארגן למטרות גיבוש, או לדיון בפעילויות חדשות או התפתחויות בתחום. אמן חושים לערב עורכי דין, עשוי לשמש כסוג של נקודת חיבור בין חלקים שונים בערב או למעבר מושכל וטבעי בין נושאי דיון שונים. מהו בעצם אמן חושים ובמה הוא נבדל מאמנים אחרים, כגון קוסם למשל? מה מידת התועלת בארגון של אמן חושים לערב עורכי דין ובכלל?

עורכי דין

אמן חושים – מה זה בעצם

אמן חושים או בעל מקצוע האמון על יציאת אשליה בקרב קהל הצופים, שהוא בעל חוש המקרא בלשון העממית חוש שישי. אם חמשת החושים המצויים אצל כל אדם בריא הם חוש הראייה, השמיעה, המישוש, הריח והטעם, הרי שהחוש השישי הוא היכולת הטלפתית של אדם לחזות מראש את ההתנהגות של אדם או קבוצת אנשים, בהינתן מצב מסוים או בתגובה לו.

אמן החושים אמון על שימוש בכלל האמצעים הנדרשים ליצירת מצב שהוא דומה ככל האפשר למצב של טלפתיה. עם הדרכים ליצירת מצד מהסוג האמור, ניתן למנות שימוש באמצעים טכנולוגיים או אחרים, המסייעים לאמן החושים לוודא במידה רבה של וודאות את המחשבה או אופי הפעולה הצפוי של המשתתפים באירוע, כולם או חלקם. אמן חושים לבר מצווה למשל לומד היטב את כל התגובות הצפויות של המשתתפים הפוטנציאליים באירוע ונקיטת פעולה שתייצר את האשליה של הבנה טלפתית. עם זאת, ובלי קשר לאמור לעיל, ישנם מקרים שבהם היכולת הטלפתית אכן מתקיימת אצל האמן, ויכולה גם להתקיים אצל אנשים אחרים. אמן חושים איננו קוסם והוא איננו מעלים או יוצר יש מאין חפצים, אף כי יש אמנים המתמחים גם באלה. אמן כאמור אמון בעיקר על יצירת אשליות הכרתיות ולא חזותיות.

מעוניינים להתייעץ עם עורך דין לענייני מיסים? – הקליקו פה.

התרומה של אמן חושים לערב עורכי דין

כאמור לעיל, ההופעה של אמן חושים עשויה לשמש דרך מצוינת להפריד בין שני החלקים של ערב מקצועי, שהמארגנים מעוניינים להעביר באמצעותו מסרים לקהל הנוכחים. הופעה של אמן חושים צריכה להגיע בדיוק במקום שבו מארגני האירוע מרגישים שהם מאבדים את קהל הנוכחים, ושיש למצוא דרך להחזיר אותם לתלם. האמן כאמור משחרר את האווירה והופך אותה לקלילה יותר. על הדרך, הוא גם חושף את כל הנוכחים לתחום מעניין ומרתק. אם יש לך עניין בהזמנת הופעה של אמן חושים, זה המקום הנכון בשבילך. זיגי, אמן חושים, יהפוך כל אירוע לחגיגת חושים, שתותיר את כל המשתתפים פעורי פה.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כיצד תובעים אובדן כושר עבודה זמני
עורך דין דיני עבודה
פיצוי על אובדן כושר עבודה זמני

על מנת לתבוע פיצוי על אובדן כושר עבודה זמני, יש להסתייע בעורך דין כדי לפעול נכון, למצות את כל הזכויות ולקבל פיצוי כספי בהתאם. כיצד תובעים ואת מי? על כך

עסקאות נדלן ראשית
כללי
עורך דין מקרקעין לעסקאות נדל"ן שונות

מרגישים שהגיע הזמן שלכם להתקדם בחיים? נמאס לכם לשלם שכירות ואתם חוששים שכך לא תהיה לכם יציבות כלכלית? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. מי מאיתנו לא היה רוצה