3 דברים שחשוב לעשות לפני שמזמינים טבעת אירוסין יקרה

רכישת טבעת אירוסין טומנת בחובה הוצאה לא קטנה, וזו אחת הסיבות שמומלץ לבצע אותה בדרך מושכלת ככל האפשר. היות וטבעת אירוסין היא אינה חפץ שמומלץ לרכוש בפזיזות, ישנן מספר פעולות שנרצה לבצע לפני רכישתה. אספנו עבורכם שלושה דברים שחשוב לעשות, לפני שאנו מזמינים טבעת אירוסין יקרה.

 

תעודה גמולוגית וביטוח רכוש

נכון הוא הדבר, שכיום זוגות צעירים רבים מסתפקים בטבעות שערכן הוא אינו גבוה במיוחד. עם זאת- הדרישה עבור טבעות אירוסין יוקרתיות במיוחד עדיין קיימת, וזוגות רבים מעוניינים להנציח את הצעת הנישואין בתכשיט יקר במיוחד. למי מביננו שפחות מבינים בתחום היהלומים- ערכו של יהלום נקבע על פי רמת הניקיון שלו- שמשמעותה קיומם של פגמים בגוף היהלום, גודלם, והמיקום שלהם ביהלום המלוטש. בכל טבעת יהלום, בין אם זולה יחסית ובין אם יקרה- נרצה לוודא שאנו מקבלים "תעודה גמולוגית", שהיא למעשה אישור בדבר איכותם של היהלומים ובעליהם. תעודה גמולוגית מבטיחה לנו דברים מסוימים, אך אין היא מבטיחה פיצוי במקרה של אובדן או גניבה של הטבעת, וזה מביא אותנו לטיפ השני- שהוא ביצוע ביטוח אובדן רכוש לטבעת שלנו, וקל וחומר אם ערכה גבוה מהרגיל. על אף שהשאיפה היא לבטח את הטבעת שלנו בחברת ביטוח אמינה, לעתים מתרחשים מקרים שבהם חברת הביטוח מערימה קשיים על הלקוח, ובמקרים כאלו- תמיד ניתן לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.

לקריאה על היהלום השחור של נינט בכתבה הבאה.

 

בחירת טבעת אירוסין

המגוון הרב בשוק התכשיטים, מעמיד גברים צעירים רבים בפני אתגר. שוק הטבעות מכיל מגוון עצום של עיצובים, זהב לבן או צהוב, יהלומים בדרגות ניקיון שונות ובצבעים שונים, ונתונים נוספים רבים. לכן הטיפ האחרון, שלמעשה מורכב משני טיפים- יהיה לרכוש את הטבעת לאחר שביצענו מחקר קטן לגבי טעמה של בת זוגנו, ובכל מקרה- לוודא לגבי מדיניות ביטול והחלפה בבית העסק. ביצוע הפעולות האלה יוכל לחסוך מאיתנו בעיות שעלולות להתעורר לאחר הרכישה. גם במקרים שוידאנו הכל והתנהלנו ע"פ כל כללי האצבע, תמיד ייתכנו מקרים של אי הבנות, נוכלות, או מקרים שנופלים ב"שטח אפור". חשוב לזכור שבכל מצב שהוא בעל היבטים משפטיים, השוק מציע בעלי מקצוע רבים שיוכלו לייעץ וללוות אותנו בתהליך.

רכישת טבעת אירוסין לעתים כרוכה בהוצאה כלכלית לא פעוטה. ישנן מספר פעולות שמומלץ לבצע טרם רכישת כל טבעת אירוסין, וקל וחומר באם מדובר בטבעת יקרה במיוחד. מעקב אחרי השלבים הנכונים- יוכל לאפשר לנו תחושת ביטחון עם קניית טבעת אירוסין יקרה, וימנע צרות כאלו ואחרות שעלולות להתעורר בעתיד. כפי שאנו יודעים, לא תמיד האשמה היא בנו או במה ששכחנו לעשות, וייתכן מאוד שתתעוררנה בעיות על אף שעשינו כל מה שצריך. במקרים כאלו- מומלץ לפנות לייעוץ משפטי שיסייע בידינו ויחסוך עוגמת נפש מיותרת.

טבעות עם יהלום

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תעודת חיסון נגד קוביד
כללי
תפסו אותי מזייף תו ירוק – מה הסיכונים?

תעודת התחסנות או תו ירוק הם מושגים חדשים מאז שהגיעה הקורונה לחיינו, אך כבר ניתנים לזיוף בקלות רבה. המאמר יפרט על הסיכונים בזיוף תו ירוק.   מדוע לזייף תו ירוק?

דפים מתורגמים
משפט
שירותי נוטריון תרגום לרומנית

אחרי דילמות ולא מעט תהליכים הגעתם לשלב שבו אתם רוצים להוציא אזרחות רומנית? מבחינת החוק מגיע לכם לקבל אזרחות כזאת בגלל העבר המשפחתי? אם כך, כדאי שתדעו שבוודאי תזדקקו גם

מחשב מדומה
כללי
אם יש לכם אתר רק בעברית אתם מפסידים כסף

האתר שלכם הוא ההזדמנות להציג את מה שיש לכם להציע לקהלים רחבים בזמינות תמידית. כדאי לדעת כי במידה והאתר כתוב רק בשפה אחת, אתם מנצלים רק חלק מאוד קטן מפוטנציאל

זוג
עורך דין
חלוקת רכוש משותף בהליך גירושין

לאחר ההחלטה של בני הזוג לפרק את התא המשפחתי יש לעבור לשלב המורכב יותר, חלוקת הרכוש. חלוקת רכוש בגירושין עלולה להיות מורכבת ומסובכת. כדי לבצעה יש צורך לעמוד הקריטריונים של