כל מה שצריך לעשות לאחר תאונת דרכים

לא פעם אנו שומעים על אנשים שעברו תאונת דרכים וגילו שאין להם מושג מה עליהם לעשות. מדובר בסיטואציה הגיונית בסך הכול. שכן, אף אחד לא מלמד אותנו בבית הספר היסודי, בתיכון או בצבא מה אנחנו צריכים לעשות לאחר סיטואציה שכזו. כדי שתוכלו להיות בטוחים שיש לכם את הידע הזה ולהרגיש ביטחון, אתם צריכים לקרוא את המדריך הנוכחי.

 

הרקע לכתיבת המדריך

מדריך זה נכתב לאחר שמכר שלנו עבר תאונת דרכים כשרכב פגע בו בעת שהוא חצה מעבר חציה כחוק. המכר שלנו לא ידע מה עליו לעשות מיד לאחר התאונה, כך שהוא בעצם לא עשה אפילו דבר אחד מתוך רשימת הדברים שהוא צריך לבצע. העניין הוביל לכך שהוא נפגע מבחינה פיזית וגם נפשית ולא הייתה לו דרך לקבל פיצויים על עוגמת הנפש והפציעות שחווה. כדי שאחרים לא יסבלו מאותו מצב, החלטנו לכתוב את מדריך זה שיביא למודעות בתחום.

 

הדבר ה – 1 שאתם צריכים לעשות לאחר תאונת דרכים – לנשום וליצור קשר עם עורך דין

תאונת דרכים היא אירוע מטלטל שגורם לנו לתהות לרגע מי אנחנו, איפה אנחנו נמצאים ומה קרה פה עכשיו? שכן, מדובר בסיטואציה מפתיעה שאף אחד לא מכין אותנו אליה מראש. לכן, השלב ה – 1 מורכב מ – 2 חלקים:

  1. לנשום עמוק ולהירגע
  2. ליצור קשר עם עורך דין

לאחר שתיישמו את החלק הראשון, אתם יכולים פשוט להקליק על הכתובת הבאה ולהגיע אל עורך דין: https://oron-law.co.il. הקישור כאן כדי לחסוך מכם, ברגעים קשים ומורכבים לערוך חיפוש ברחבי הרשת אודות עורך דין שעוסק בתחום.

 

הדבר ה – 2 שאתם צריכים לעשות לאחר תאונת דרכים – צילום המקום

הדבר השני שאתם צריכים לדעת שעליכם לצלם את מקום התאונה מכל זווית אפשרית. שימו לב, זה לא משנה אם מדובר בתאונה בין רכבים או בין רכב להולכי רגל. הצילום של המקום הוא הכרחי בכל מצב ויאפשר לעורך הדין לסייע לכם בהמשך ההליך.

 

הדבר ה – 3 שאתם צריכים לעשות לאחר תאונת דרכים – לגשת למיון

אם יש לכם אפשרות לגשת באופן עצמאי למיון, אתם יכולים לעשות זאת. אם אתם מרגישים שאין ביכולתכם לקום וללכת או לנהוג, אתם צריכים להזמין אמבולנס. חשוב מאוד שלא תוותרו על הדבר  הזה. שכן, הוא צפוי לאפשר לכם לגלות אם נפגעתם בעקבות התאונה. אם לא תגיעו למיון מיד לאחר התאונה, אתם עלולים לאבד את הזכות שלכם לקבל פיצויים בסופו של דבר, פשוט כי לא בטוח שתהיה לכם דרך להוכיח שהפגיעה אירעה בעקבות התאונה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לעשות אחרי תאונת דרכים. מאחלים לכם שתיישמו את כל הנכתב לעיל ותצאו מהתאונה כשאתם יודעים שיש לכם גב וליווי מטעם עורך דין טוב.

תאונת דרכים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עוד מיסים ראשית
כללי
מדוע כדאי להתייעץ עם עו״ד מיסים?

הקמה של עסק במדינה כמו ישראל זה לא עניין של מה בכך. כולנו אומנם רוצים להצליח וחלק מאיתנו אפילו יתנו את הנשמה כדי שזה יקרה, אך כולנו עלולים לעשות טעויות

חללי עבודה ראשית
עורך דין
האם ישנם חוקים מיוחדים לחללי עבודה?

וירוס הקורונה הוא ללא ספק האירוע המשמעותי ביותר בשנה האחרונה, שהשפיע על חיי רבים ותפס את כולנו לא מוכנים. יחד עם זאת, אחרי תקופת הסגר והחרדה, מדינות רבות מתחילות לחזור