כמה עולה ייעוץ עם עורך דין משפחה

כל איש משפחה יוכל להעיד על עצמו שהגרעין המשפחתי הוא לב ליבו וכל תכלית חייו. דיני משפחה נוגעים בנושאים הרגישים ביותר לאדם, בצמתים המורכבים ביותר של החיים. לא מדובר רק בעורך דין לענייני גירושין, שכן תחום דיני המשפחה מאגד בתוכו מגוון רחב של נושאים, כמו צוואה, אימוץ ואומנה, הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך ועוד. לכל ייעוץ וייצוג ישנו התעריף שלו בהתאם לפרמטרים קבועים, ובמאמר זה נסקור את המחירונים השונים. 

 

הייעוץ הראשוני

בשל העובדה הברורה מאליה שכל מקרה העוסק בדיני משפחה צריך להיאמד לגופו, יש לברר מול מספר עורכי דין שתחום התמחותם תואם את סט הכלים הנדרש להתמודד עם המקרה שלכם. אם מצבכם דורש ייעוץ עם עורך דין משפחה ישנו טווח מחירים סטנדרטי לעלויות של פגישות ייעוץ כדי להבין את התמונה הגדולה מול עורך הדין הפוטנציאלי.

שיחת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, תעלה לרוב בין 850-1500 שקלים, לא כולל מע"מ עבור שעת ייעוץ. מחיר גבוה מכך הוא מופרך ואין כל סיבה לשלמו. יש לציין, כמובן, שישנם עורכי דין שאינם גובים תשלום בגין ייעוץ ראשוני כלל, בדרך כלל באופן טלפוני.

 

גודל המוניטין משפיע על עלות הייעוץ

באופן טבעי, ככל שנותן השירות נחשב לאיש מקצוע איכותי ומוצלח, כך ירשה לעצמו לגבות תשלום גבוה יותר בעבור שירותיו. קל וחומר, אם השירותים כוללים ייעוץ משפטי צמוד. מדובר בתהליך ארוך ולעיתים מייגע, ולכן יש לבחור בקפידה את עורך הדין שילווה אתכם בדרך המורכבת שלפניכם.

מחיר הייעוץ הראשוני נחשב זעום, בוודאי ביחס להוצאות הכרוכות בהליך המשפטי שבפתחכם. ההבדלים בין עורך דין כזה או אחר יהיו של כמה מאות שקלים בודדים. לכן, אם קיבלתם המלצה על ייעוץ עם עורך דין משפחה איכותי, מדובר בהשקעה שתחזיר את עצמה.

 

החיבור האישי חשוב מאין כמוהו

בפגישת הייעוץ תכירו את עורך הדין שעומד מולכם, תשמעו מעט על פועלו ותגבשו אסטרטגיית פעולה אופטימלית להתמודדות עם האתגרים הצפויים לכם.

אם מצאתם עורך דין משפחה שיצר אצלכם אמינות, משרה ביטחון ואסרטיביות, שמבטיח להילחם עבורכם כתף אל כתף עד שתשיגו את מטרותיכם, כנראה שהוא האיש הנכון למשימה. בעוד ההוצאות המשפטיות יהיו גבוהות כמעט בכל תרחיש, עלות הייעוץ קריטי להמשך הדרך ולבחירת עורך הדין הנכון עבורכם.

 

אל תפעלו על דעת עצמכם

המשברים בהם עוסקים עורכי דין משפחה, הם בעלי פוטנציאל הרס גדול שעלול להשפיע לצמיתות על חייהם של לקוחותיהם. אם אתם נמצאים בעיצומו של סכסוך משפחתי, הליך גירושין קשה, תהליך אימוץ מרגש אך סבוך בירוקרטית וחוקית- אל תנסו לצלוח אותם בכוחות עצמכם. ייעוץ עם עורך דין משפחה הוא קריטי מאין כמוהו, ומדובר בכמה מאות שקלים שעשויים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

ייעוץ עם עורך דין משפחה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב שחור
כללי
כיצד יראה שוק הרכב בישראל בשנת 2030?

איגוד יבואני הרכב יצא בתחזית לשנת 2030 על שוק הרכב בישראל. כיצד יראה פני העתיד בכל הקשור לתחבורה בישראל ולהיכן תוביל אותנו הטכנולוגיה העולמית בתחום הרכב? ואם חשבתם כי התחבורה

בית קטן ומחשבון
טיפים
איך לקבוע את עלות ועד הבית?

ועד הבית הוא הגוף המייצג של כלל הדיירים שנמצאים בבניין משותף. כחלק מתחומי האחריות שיש לועד הבית, הוא צריך לקבוע את גובה דמי התשלום החודשיים בעבור אחזקה וטיפוח של כלל

פְּשִׁיטַת רֶגֶל
עורך דין חדלות פירעון
מה ההגדרה המדויקת של חדלות פירעון?

הצ'קים לא מפסיקים לחזור? כרטיס האשראי כבר לא עובר? כל שיחת טלפון או הודעה בפלאפון מקפיצה לכם את הלב? ייתכן שאתם עונים להגדרה של אנשים שרשאים לגשת להליך חדלות פירעון.

החזיר צ'ק
עריכת דין
צ'ק חוזר – מה עושים?

קבלת צ'ק מהווה תמיד סיכון, שכן בניגוד לשיטות תשלום אחרות, קיים הסיכון לאי פירעון התשלום, והדבר כרוך בהתמודדות עם לקוח אשר נטל סחורה או שירות, אך לתשלום שנתן אין כיסוי.