איך חוקר פרטי יכול להוביל אותך לתביעה בבית משפט?

אם יש לך חשש שמישהו רימה אותך, הוציא עליך דיבה ומעל באמון שלך, אך אין לך מספיק ראיות או שאתה לא מצליח להשיג אותן – חוקר פרטי יוכל לסייע לך.

המאמר יפרט כיצד חוקר פרטי יכול להוביל אותך לתביעה בבית משפט.

 

איסוף ראיות לתביעה

במקרים רבים אנשים נפגעים ומעוניינים להגיש תביעה בבית משפט נגד האדם שפגע בהם, אך אין להם מספיק ראיות או שהראיות אינן נגישות להם. המערכת המשפטית מתבססת על הצגת ראיות ועדויות כאשר חובת ההוכחה חלה על התובע. יתכן ויש בידיו ראיות אך הוא אינו יכול להוכיח שהנתבע הוא זה שעשה אותם. לדוגמה: במקרה של מעילה באמון של עובדים, ידוע למנהל שישנו עובד המעביר מידע מסווג של החברה, יש לו ראיות אך אין הוא יכול לשייך אותן לעובד. במקרה אחר העובד חשוד בגניבה או בהטרדה של עובדים אחרים אך אין מספיק ראיות לכך. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של בלש פרטי. לבלש ישנן שיטות מעקב טכנולוגיות באמצעותן הוא יגיע אל האמת ויסייע לתובע להגיש תביעה בבית המשפט. הוא יכול להציב מצלמות נסתרות, לבדוק עדויות, לבצע מעקבים וכיוצא בזה. בלש פרטי מחיר שווה לכל כיס שעושה עבודה יסודית ומקיפה יוכל לסייע למקרים כאלו.

 

מה עושה החוקר הפרטי בתהליך איסוף הראיות?

כדי לקבל את כל האינפורמציה הדרושה לכם, החוקר הפרטי ישתמש באמצעים שונים כמו: עדויות מצולמות, הקלטות, צילומים, שימוש באינטרנט ובטכנולוגיה מתקדמת, מצלמות נסתרות, אמצעי מעקב מיניאטוריים למחשבים, לרכבים ועוד. במשרדי חוקר פרטי מחירון נקבע על פי כמה פרמטרים: סוג החקירה, מרחק המשרד מאזור המעקב, מספר הבלשים שצריכים לעקוב והציוד שהחוקר ייעזר בו. קבעו פגישת ייעוץ חינם עם חוקר פרטי מקצועי וקבלו ממנו הצעת מחיר לגבי מהות העבודה.

 

מה הסיבות המובילות לתביעה משפטית?

ישנן סיבות רבות לתביעה משפטית שבהן מסתייעים בחוקרים פרטיים על מנת לבנות תיק מסודר עם הוכחות. הנה כמה לדוגמה: כדי להגיש תביעה בבית משפט על גירושין ולהשיג ראיות שהצד השני בוגד, חובה להסתייע בחוקר פרטי. בדיקה לפני חתונה בעיקר אצל מי שעשה שידוך. חשדות לגבי ריגול תעשייתי, מהימנות של עובדים או התעמרות מנהל ישיר. הוצאת דיבה, פגיעה בשם הטוב ועוד. על מנת שתוכלו גם לנצח בתיק התביעה, אל תהססו וקבלו סיוע של חוקר פרטי. את החוקר בחרו באמצעות המלצות והצלחות קודמות. אל תבחרו בגלל מחיר זול. בדקו שאתם מתחברים לבלש הפרטי ושניתן לסמוך עליו הן מבחינת עבודה והן מבחינת דיסקרטיות. תוכלו לגלוש באתרי האינטרנט ולגלות המלצות של אנשים שהתנסו עם בלשים פרטיים וזכו בבתי משפט בזכות עבודתם הטובה. לפיכך, האיכות והאמינות של הבלש הפרטי חשובה יותר מהמחיר במיוחד אם תזכו במשפט.

 

 

איש חקירות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן חושים לערב עורכי דין
הבלוג
אמן חושים לערב עורכי דין

תכנון של ערב מקצועי כל שהוא, הן עבור קבוצת אנשי מקצוע הומוגנית והן עבור קבוצת אוכלוסיה עם תחומי התעניינות דומים, מהווה אתגר משמעותי. בדרך כלל, נועד המפגש המתוכנן להשגת תפוקות

סקים של כסף
מיסים
החזר מס לנכה או עיוור

הרי זה ברור שכשהבריאות של אדם נפגעת, כך גם נפגעת איכות חייו. כשמדברים על החזר מס לנכה או לעיוור, למעשה מדברים על מקרים בהם אנשים התעוורו וכעת יהיו זקוקים לתמיכה