חוקי הקורונה – האם אפשר לעשות על האש?

גריל גז: מוצר חיוני

גריל גז, כבר מזמן הפך למוצר חיוני בכל בית, הקלות שבה ניתן להרים ארוחת "על האש" פשוט ממכרת, לא עוד לחכות זמן רב עד שהאש תהיה מוכנה, לא עוד לכלוך, לא עוד אווירת מדורה, גריל גז נותן להנות מארוחה בשרית טובה בלי כל המאמץ מסביב.

 

הקורונה

הקורונה, גורמת לכולנו להיות יותר בבית. מרגע ששערי המסעדות, השיפודיות, בתי הקפה ואפילו הפארקים שבהם אפשר לעשות פיקניק – נסגרו עלינו, כולנו למדנו לבשל בעצמנו ולהכין ארוחות מגוונות וטעימות. לכן, גריל הגז הביתי הפך לחיוני אף יותר. לאלו שמחפשים גריל גז מומלץ לתקופה הזו, אנו יכולים לומר שניתן למצוא גריל גז לרכישה באינטרנט במספר אתרים, מומלץ ללכת לחברות מוכרות וגדולות.

מה לא נכתב על החוקים וההגבלות שמלווים את תקופת הקורונה. אותם חוקים שהשתנו עשרות פעמים, שגרמו לכולנו רגשות של פחד, בלבול וגם חוסר ודאות. אנחנו כאן, כדי לענות לכם על אחת השאלות החשובות בתקופה הזו – האם אפשר לעשות על האש?

 

האם אפשר לעשות על האש?

בגדול, התשובה היא כן. בבית, אתם יכולים לעשות על האש ללא הגבלה, באיזה שעה שתרצו, כמה פעמים שתרצו ועם איזה בשר שתרצו, מן הסתם. אולם יש שתי הגבלות, שעשויות להשתנות מעת לעת, שכן מגבילות את ארוחות העל האש.

הראשונה, היא הגבלת מספר הסועדים. נכון, ככל שעושים על האש בבית, אין הגבלה. אולם חשוב לזכור כי יש הגבלת מספר אנשים שיכולים להתכנס בחלל אחד, ברוב שלבי הקורונה, ההגבלה היתה עשרה אנשים במקום סגור ועשרים אנשים במקום פתוח. לכן חשוב לזכור להתעדכן בהגבלה הנוכחית ולהקפיד עליה. אם תזמינו אליכם מספר גדול יותר ממה שמותר, העל האש הופך למעשה לכזה שלא עומד במגבלות החוק.

המגבלה השנייה, היא הגבלת מיקום העל האש. גם כאן, הדבר תלוי בתקופה הספציפית שבה אנו נמצאים. בתקופת הסגר אסור היה להתרחק יותר מ-500 מ' או 1000 מ' מהבית ולכן, המיקום של העל האש לא יכול היה להיות בפארקים או מקומות פתוחים כאלה ואחרים. אם וכאשר, אין מגבלת תנועה ומרחק מהבית, ניתן לעשות את העל האש במקומות פתוחים אולם גם במקרה זה חשוב להקפיד על מגבלת ההתקהלות של האנשים ולא להזמין יותר מדי סועדים לארוחה.

 

בתיאבון

אם אתם עומדים בשתי המגבלות המתוארות לעיל, כל שנותר לנו זה לאחל לכם בתיאבון! ארוחת על האש היא יופי של הזדמנות לשלב אוכל, אווירה טובה וריענון מהקירות הסגורים. הקפידו להצטייד בגריל גז מומלץ, לשמור ולהקפיד על הוראות ההפעלה והבטיחות ובהצלחה!

 

שימו לב

חשוב להקפיד על הוראות משרד הבריאות. אנו ממליצים להתעדכן במגבלות שמשתנות מדי שבוע, בתקווה שנוכל לסיים עם ההתמודדות המאתגרת הזו בקרוב.

 

פרגיות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מטבעות ורכב
משפט
חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים

במדינת ישראל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוים.כיצד מקבלים ומה יהיה גובה הפיצוי? כל הפרטים – במאמר הבא. נפגע תאונת דרכים? אתה זכאי לקבל פיצוי לצערנו, במדינת ישראל