הגשת תביעה ייצוגית – שלב אחר שלב

אם הגעתם לכאן, יכול להיות שגם אתם שמעתם לאחרונה על גל התביעות הייצוגיות שבאות לידי ביטוי מצד אזרחים כנגד חברות שונות. שכן, היו לאחרונה לא מעט מקרי ריקול כנגד חברות מזון גדולות והדבר הוביל את האזרחים לצאת ולבדוק איך הם יכולים לקבל פיצוי על עוגמת הנפש שחוו. יצאנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק עם המומחים בתחום וחזרנו עם השלבים שיאפשרו לכם להגיש תביעה ייצוגית בקרוב. הישארו אתנו ותקבלו את כל הפרטים בנושא.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

לאחר שקראתם את פסקת הפתיחה בעיון, אתם בוודאי יודעים שנעזרו במומחים בתחום. אבל אין זה מספיק לציין את העובדה הזו בפניכם מבלי להעמיק בה. לכן, אנו מחויבים לציין בפניכם מיהם הגורמים הללו ואיך בכלל הגענו אליהם. מדובר באנשים שתבעו בעבר תביעות מסוג זה תוך ליווי עם עורך דין. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט ברשתות החברתיות וביקשנו מהם לשתף אותנו בדרך שהם עברו מהרגע שבו הם החליטו להתחיל בהליך ועד סיומו. קיבלנו לא מעט פניות ובסופו של דבר, נעזרנו ב- 3 מהם. זו ההזדמנות להודות להם על הליווי. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

הגשת תביעה ייצוגית – השלב ה – 1

יכול להיות שאתם חושבים שהשלב הראשון הוא פנייה אל עו"ד לתביעה ייצוגית. שכן, זו הייתה גם הסברה שלנו. אבל מתברר שמדובר בשלב מתקדם יותר. בשלב הראשון אתם צריכים קודם כל למצוא את האנשים שמעוניינים להצטרף אליכם לתביעה. שכן, אתם לא יכולים להגיש את התביעה לבדכם (זו תביעה שנקראת תביעה פרטית וזה משהו אחרת לגמרי). אם בחרתם לבצע הליך של תביעות ייצוגיות, עליכם להגיע אל האנשים הנוספים שנפגעו מאותו גורם שאותו אתם תובעים.

 

הגשת תביעה ייצוגית – השלב ה – 2

השלב ה -2 כולל את מציאת האנשים הללו. נאמר לנו שיש לא מעט דרכים להגיע אליהם ואלו המקובלות והמוכרות ביותר:

  • באמצעות פרסום פוסטים בפרופיל הפייסבוק שלכם
  • באמצעות פרסום פוסטים בקבוצות שנוגעות לנושא התביעה
  • באמצעות פרסום פוסטרים ברחובות ובאזורים שבהם צפוי להיות קהל היעד

 

הגשת תביעה ייצוגית – השלב ה – 3

בשלב הזה אתם יכולים לפנות אל עורך דין ולהתחיל בהליך. כעת ,כשיש מאחוריהם מספר לא מבוטל של אנשים שישמחו לקחת חלק בהליך המדובר והם רוצים גם כן לתבוע מכיוון שאירעה להם פגיעה כלשהי בעקבות הנתבע. נאמר לנו שאתם צריכים לשים לב שאתם פונים אל עורך דין שבקיא בתחום התביעות הייצוגיות ושיש לו ניסיון רב בתחום. שכן, כך תעלו את הסיכויים שלכם לקבל את המגיע לכם בתביעה זו.

 

לסיום

עד כאן המדריך המעמיק שאפשר לכם לדעת איך תוכלו להגיש תביעה ייצוגית ומה עליכם לעשות שלב אחר שלב כדי להגיע אל השלב הסופי. מאחלים לכם הצלחה רבה בהליך המדובר.

איש משפט

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איך להוסיף פלפל לחיי המין שלכם
למבוגרים
איך להוסיף פלפל לחיי המין שלכם

עוד פעם אותו החדר, אותם הפרטנרים, אותה המיטה ואותו השעמום. אם חיי המין שלכם מתישים אתכם לאחרונה ואתם מרגישים חוסר רצון לחזור אליהם שוב ושוב, אתם אמנם בבעיה אבל הגעתם

חיילים פצועים
עורך דין צבאי
פיצויים על שברי מאמץ בצבא – האם זה אפשרי?

אנשים ששירתו בעבר בצבא עשויים לגלות שהם סובלים מפציעות שונות שמקשות על ההתנהלות היום יומית בחיי האזרחות. עובדה זו גרמה לנו להוציא סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתציג בכל פעם פציעה